Leading Wholesaler, Trader and Distributor of Supreme Bison Table, Supreme Bistro Table, Supreme Cherry Table, Supreme Globe Table, Supreme Moon Table, Supreme Olive Table and Supreme Swiss Table from Lucknow.
| Business Type | Supplier, Retailer, Distributor |
| Brand Name | Supreme |
| Material | Plastic |
| Finishing | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Color | Available in Many Colors |
| Pattern | Plain |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | India |
| Depth | 1600mm |
| Width | 900mm |
| Height | 720mm |
Premium heavy duty 6-seater dining table made from 100% virgin polymers. Strong and sturdy, ideal for indoor and outdoor activities.
| Business Type | Supplier, Retailer, Distributor |
| Brand Name | Supreme |
| Material | Metal & Plastic |
| Finishing | Polished |
| Shape | Round |
| Color | Available in Many Colors |
| Pattern | Plain |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | India |
| Width | Dia-807mm |
| Height | 740mm |
The pride new age décor display, stylishly designed Blow Moulded Round Top Folding Table. Made with power coated steel frame. Ideal for cafeterias and dining areas.
| Business Type | Supplier, Trader, Distributor |
| Brand Name | Supreme |
| Material | Metal & Plastic |
| Finishing | Polished |
| Shape | Round |
| Color | Available in Many Colors |
| Pattern | Plain |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | India |
| Width | Dia-1010mm |
| Height | 720mm |
Exquisite looking lightweight folding table with Round top & foldable base frame. With their designer looks these tables enhance the aesthetics of any room.
| Business Type | Supplier, Retailer, Distributor |
| Brand Name | Supreme |
| Material | Plastic |
| Finishing | Polished |
| Shape | Round |
| Color | Available in Many Colors |
| Pattern | Plain |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | India |
| Height | 520mm |
| Width | 760mm |
| Depth | 760mm |
Attractive and stylish round shaped blow moulded table for kindergartens. Finest quality and best in terms of both durability and performance.
| Business Type | Supplier, Trader, Distributor |
| Brand Name | Supreme |
| Material | Plastic |
| Finishing | Polished |
| Color | Available in Many Colors |
| Pattern | Plain |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | India |
| Depth | 540mm |
| Width | 1505mm |
| Height | 500mm |
Attractive and stylish semi-circular moon shaped blow moulded table for kindergartens. Finest quality and best in terms of both durability and performance.
| Business Type | Supplier, Trader, Distributor |
| Height | 730mm |
| Country of Origin | India |
| Appearance | Modern |
| Pattern | Plain |
| Color | Available In Many Colors |
| Shape | Square |
| Finishing | Polished |
| Material | Metal & Plastic |
| Brand Name | Supreme |
| Depth | 790mm |
| Width | 790mm |
Uniquely designed, sturdy built square shaped folding tables come in a range of enticing colours. They come with unique folding mechanism and can easily be stowed.
| Business Type | Supplier, Trader, Distributor |
| Height | 743mm |
| Country of Origin | India |
| Appearance | Modern |
| Pattern | Plain |
| Color | Available In Many Colors |
| Shape | Rectangular |
| Finishing | Polished |
| Material | Metal & Plastic |
| Brand Name | Supreme |
| Depth | 762mm |
| Width | 1220mm |
A Supreme bestseller, blow moulded Folding Table that comes with a sturdy built. Easy to fold and store. Can be used for study,dining, laying buffet, cafeteria, banquest etc or just about any use.
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.